Завжди знайдеться той, хто зробить дешевше!

Завжди знайдеться той, хто зробить дешевше!

З таким гаслом все частіше виступають некваліфіковані кадри, студенти які просто завжди обіцяють домовитися з Вами “на ваших умовах” і за “найкращою ціною”!

Уважно поставтеся до подібних заяв. По-перше, хороші фахівці не будуть “зазирати Вам в рот”, і вони знають собі ціну. Звичайно, це не скасовує можливості торгуватися, але рухатися в ціні дворазово, майстер своєї справи не стане.

По-друге, подібні заяви – це просто обман. Ціни, на ринку у конкуруючих компаній, приблизно однаковий, і якщо хтось обіцяє НАБАГАТО дешевше-треба насторожитися що якість при цьому буде на висоті і в подальшому будівництві не призведе до збільшення будівництва в рази.

Досить часто, при спілкуванні з клієнтами я чую у вас дорожче чим наприклад в інших (наприклад на ОLX), у цій статті спробую пояснити.

Будь-який проект, який розробляє proekt24 – це результат роботи 2-4 осіб проекту. Більш того, це результат нашого навчання і досвіду, який напрацьовувався роками. Також це оплата праці співробітників, оплата оренди приміщення та податків державі. Людям потрібно платити і коли я верстаю проект, то закладаю грошей саме стільки скільки потрібно на оплату всім учасникам проекту. Те ж саме із моєї особистою консультацією.

Ми вкладаємо в проект свій час і зусилля замовнику видається не тільки сам проект, що є не відємною частиною нашої роботи, але і сам процес проектування. Під час проекктних робіт постійно іде розмова між інженером проекту, архітектором та замовником як краще зробити які технології матеріали та конструкції застосувати, з техніко-економічним обгрунтуванням. Також іде постійне консультування під час будівництва будинку.

Вибирайте людей які підтвердять свою роботу документально(наявність дипломів та ліцензії) підпишуть договір, а не при появі першої складності втечуть і залишетеся ви з потраченим часом та зі своєю проблемою на одинці.

Зв'яжіться з нами

Проект розпочинається тут!

Отримати безкоштовну консультація