Про нас

Про нас

Вітаю! Мене звати Олександр Свитка, я є керівником архітектурної студії proekt24 і радий вітати Вас на сторінках мого проекту.

У 15 років я зрозумів, що хочу бути архітектором, створюючи красу і затишок в будинках. Тоді я, звичайно, слабо розумів що це за професія і як стати фахівцем в цій галузі, за збігом обставин вступив до університету, отримавши профільну освіту і диплом бакалавра промислового і цивільного будівництва, з відзнакою. А згодом і закінчив магістратуру теж з відзнакою.

На старших курсах мені стало ясно, що для подальшої роботи в цій сфері, крім знань, мені потрібен досвід і почав займатися розробкою невеликих проектів на фрілансі. Після закінчення пропрацював 4 роки на приватну компанію, що дало змогу після навчання і захисту моїх проектів отримати ліцензію(дозвіл) на створення об’єктів архітектури, та створити власну компанію.

Зараз зі мною працює професійна команда фахівців, яка реалізовує ваші мрії і ідеї про затишний будинок і життя в йому. Для нас не існує рамок і кордонів і ми працюємо дистанційно по всій Україні та за її межами .

Кожен проект для нас індивідуальний, адже він створюється для сім’ї зі своїми звичками, традиціями, захопленнями і повинен відображати характер господарів. Насправді, це дуже відповідальна робота, адже від того наскільки грамотно продумано простір, його стилістичне і колірної рішення, наскільки правильно підібрані матеріали, буде залежати майбутній комфорт в будинку. І наша команда підходить до виконання цих завдань професійно і з любов’ю.

Наші документи

Зв'яжіться з нами

Проект розпочинається тут!

Отримати безкоштовну консультація