Типовий проект

Типовий проект

Найголовніша перевага типового проекту — дешевизна. Його вартість у кілька разів нижча індивідуального. Залежно від загальної площі котеджу типовий проект коштує приблизно від 2 тис. грн. Пояснюється це тим, що типовий проект може продаватися багаторазово. Можна купити типовий проект і дешевше, але якість при цьому може сильно постраждати. Будинок все-таки будується на довгі роки, тому не варто гнатися за дешевизною.

Другою перевагою є — швидкість. Ясно, що терміни складання проекту в цьому випадку — це час, який йде на вибір готового проекту. Складання альбому можливих проектів для конкретного замовника зазвичай займає не більше тижня. Розробка індивідуального проекту за часом може зайняти від 3-х днів і до 3-х тижнів.

Плюсом типових проектів є те, що в них враховані всі недоліки, які виявилися при будівництві. Так як за цими проектами вже побудовані реальні об’єкти, то є можливість перед тим, як вибрати типовий проект, подивитися на будинок, побудований по ньому. Розглядаючи питання укладення договору ви можете відвідати готові об’єкти і поспілкуватися із замовниками. На підставі своїх вражень можна вибрати або типовий проект, або замовити індивідуальний.

Наступний момент, який вимагає уваги, — можливість внесення змін. Не всі проектні організації готові вносити зміни в типові проекти, так як міняти проект повинен його автор. Він має всі вихідні дані, що дозволяє при внесенні змін в проект не допустити помилок.

Перед використанням типового проекту необхідно провести інженерно-геологічні дослідження, щоб геодезичні та геологічні умови ділянки відповідали, зазначеним у проекті особливостям забудови. Якщо є невідповідності, то проект варто прив’язати до справжніх умов. Внесення змін і прив’язка проекту — це додаткові витрати, що збільшує вартість типового проекту і зменшує його привабливість.

У типовому проекті можна внести зміни в планування, якщо не зачіпаються несучі стіни, можна підкоригувати використовувані будівельні матеріали, щось прибудувати до будинку, але змінити його обсяг вже неможливо.

Успіхів Вам у прийнятті рішень, за більш детальнішою інформацією читайте інші наші публікації, або звертайтеся http://proekt24.in.ua/. Ми разом з вами розробимо проектну документацію відповідно для вашої потреби, та допоможемо у затвердженні її у органах будівництва та архітектури.

Зв'яжіться з нами

Проект розпочинається тут!

Отримати безкоштовну консультація