10 “ЗА” БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ ПО ПРОЕКТУ

10 "ЗА" БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ ПО ПРОЕКТУ

Часто, в гонитві за вигодою забудовник шукає будь-який спосіб заощадити. І проект в цьому виглядає непотрібною тратою грошей … Чому насправді вигідніше будувати за проектом спробую пояснити у цій статті.

  1. Проект дає точне уявлення майбутнього будинку, оскільки є точним і детальним описом кінцевого результату будівництва. Забудовнику проект дає докладний опис будинку від планувань інтер’єру до системи вентиляції і 3D візуалізацій. Будівельникам проект дає грамотну, точну і зрозумілу інструкцію для ведення будівництва. Проект будинку містить занадто великі обсяги інформації, щоб висловити їх усно або постійно тримати в голові.
  2. Проект будинку дає гарантію високої якості будівництва. Забудовник може спати спокійно: оскільки всі розрахунки в проекті відповідають діючим ДБНам, ГОСТам і СНіПам (Будівельні норми і правила) стіни і фундамент не дадуть тріщин, перекриття витримають будь-яку сантехніку і меблі. Більш того, проект враховує, що будинок це не набір окремих конструкцій, а цілісна система, в якій все взаємопов’язане. Наприклад, пиріг стін і їх товщина, площа скління в кімнатах впливають на потужність системи опалення, а отже і споживання електроенергії. При проектуванні фундаменту необхідно обов’язково врахувати наявність майбутньої водопровідної системи та каналізації. Зрозуміло, що це істотно впливає на зручність, функціональність і довговічність вашого котеджу.
  3. Проект пропонує функціональну і зручне планування. Ми будуємо новий будинок, тому що нам потрібен комфортний інтер’єр, який підходить саме для нас. І зовсім непростимо допускати тут помилки. Для цього досвідчений архітектор підкаже чи сумісні ваші ідеї з реальністю, функціональністю і комфортом. У побудованому будинку виправляти незручності планування не тільки дуже дорого, але і не завжди можливо.
  4. Проект будинку дозволяє уникнути переробок, які виникають через нерозуміння будівельниками кінцевого результату будівництва. Будь-яка переробка коштує дуже багато і грошей, і здоров’я!
  5. Проект будинку це основа для створення бюджету будівництва. Тільки на базі проекту можна скласти кошторис, графік робіт, поставок матеріалів і т.д. Кошторис ж, в свою чергу, найкращий спосіб обліку витрат матеріалів.
  6. Проект будинку – це найзручніший інструмент перевірки робіт будівельників. На підставі проекту ви завжди зможете пред’явити обґрунтовану претензію виконробу або будівельникам. Тільки слова, що товщина стін повинна бути такою-то, а висота стель такий-то, на превеликий жаль не зобов’язують до виконання, і переробляти такі помилки доведеться забудовнику за свій рахунок.
  7. Тільки проект дозволить передати повноваження з управління будівельними роботами. Без проекту жоден поважаючий себе виконроб не візьметься контролювати якість будівництва. Тим більше жодна будівельна організація не побудує вам будинок без проекту з розрахованими конструкціями.
  8. Проект будинку – це економія ваших коштів! Купуючи проект, ви витратите суму в 0,1-0,5% від вартості всього будівництва будинку, а заощадити завдяки проекту ви зможете до 20%! Проект – це економія:на будівельних матеріалах – їх буде використано стільки, скільки потрібно. Чи не більше і не менше; на проектуванні та монтажі інженерних мереж – не доведеться «ламати» побудовані стіни для установки, наприклад, системи вентиляції. До того ж, комунікації, прокладені всі разом, обійдуться дешевше; на опалювальних ресурсах в майбутньому – сучасні проекти намагаються зменшити до мінімуму витрати на опалення в зимовий час. Погодьтеся, без вищої спеціалізованої освіти та досвіду, самостійно тут не впорається.
  9. Проект будинку – це економія вашого здоров’я і часу! Завдяки проекту, однакове розуміння кінцевого результату і вами і будівельниками – запорука впевненості, гарного настрою і здорового сну! Будинок будується в середньому від року і довше, такий тривалий стрес, все-таки може дорого обійтися вашому здоров’ю. Та й часу на будівельному майданчику ви зможете провести з проектом набагато менше.
  10. Проект приватного будинку обов’язковий для оформлення дозволу на будівництво і введення будинку в експлуатацію. Навіть якщо ви зможете побудувати будинок, не повідомивши про це ні одну службу, ввести будинок в експлуатацію без проекту вам точно не вдасться.

Як бачите, будівництво за проектом не тільки вбереже вас від зайвих розтрат, але і допоможе вам отримати якісний і комфортний будинок, збереже ваші здоров’я та час!

Успіхів Вам у прийнятті рішень, за більш детальнішою інформацією читайте інші наші публікації, або звертайтеся http://proekt24.in.ua/. Ми разом з вами розробимо проектну документацію відповідно для вашої потреби, та допоможемо у затвердженні її у органах будівництва та архітектури.

Зв'яжіться з нами

Проект розпочинається тут!

Отримати безкоштовну консультація