отзывы "Proekt24"

Спасибо большое Александру и его команде, составили для меня проект моего будущего дома, расписали все в деталях. Спасибо огромное.
Компания превосходная, заказали проекцию, все сделали в срок все супер! Советуем всем своим родственникам и друзьям! Через год будем заказывать еще раз у них дизайн фасадов. Спасибо вам большое!!!
Подруга рекомендовала воспользоваться их услугами, после долгих уговоров я решилась и не зря. Профессионально подходят к любым вопросам, есть из чего выбрать, если имеющиеся варианты не устроили, а их много, можно заказать свой проект с нуля, где учтут все пожелания. Порадовали цены, что сейчас редкость. В общем осталась довольна работой. Долго выбирали проект, глаза разбегались, в итоге наконец-то пришли к единому мнению с семьей.)) Можно со спокойной душой приступать к воплощению проекта. Даже мой вечно скептически настроенный муж, остался доволен работой с компанией. Будем рекомендовать всем знакомым!
На вже майже повністю забудованій ділянці вирішили побудувати ще один будинок. Клаптик землі, який ми маємо, зигзагоподібної форми. На цьому клаптику, завдяки співробітникам фірми, вже майже побудований будинок. Будинок повноцінний, все є для комфортного життя. Результат перевершив всі очікування. Проект дуже оригінальний. Красиво, функціонально, технічно грамотно.
Мені з дружиною сподобався проект. Ми дуже багато проектів котеджів переглянули на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обміркувавши ми передзвонили до них і домовилися про зустріч. Приїхавши ми були переконані, що зупинилися саме на цьому проекті. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал і зміни за зовнішнім виглядом будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці Про внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов'язково ще будемо дзвонити за консультацією в ході будівництва.
Нам з чоловіком сподобався проект будинку який нам розробили. Приїхали до них в офіс. Нас радо прийняли) Правда ми хотіли будувати будинок з дерева так як ділянка знаходиться в лісосмузі. Без проблем нам прорахували даний проект в дерев'яному брусі. Відправили плани по вайберу, ми погодили і через 2 тижні ми отримали дві частини проекту в трьох примірниках. Все сподобалося! Мінусів немає.
Знайшли оголошення в інтернеті. Подзвонили за номером, нам доступно розяснили про порядок розроблення проектування. Згодилися, працювали через Вайбер навіть не потрібно було тратити часу на виїзди. Розробили нам 3 варіанта ескізів, вибрали найкращий. Дякую вам, за те що перевершили наші очікування, зробили все швидко та доступно.
Дякуємо вам, за проект гарного будинку, який розмістили на ділянці шириною 12м. Довго з чоловіком не знали що можна побудувати на такій ділянці. Звернулися в proekt24, нам зробили дійсно гарний будинок з зовні і зручний в середині.
Отлично Хорошо Не очень